Mij contacteren

Ik heb vragen over mijn eigen eigendom of over een eigendom die in Uw-Huis zijn portefeuille zit. 
 


U moet akkoord gaan met het privacy beleid van deze website
* Verplicht in te vullen

Uw-Huis.be

Veldstraat 1            
9250 Waasmunster
tel: 052 46 38 03
info@uw-huis.be

Kasteelstraat 25
9140 Temse
tel: 052 46 38 03
info@uw-huis.be

Kerkstraat 16
9220 Hamme
tel: 052 46 38 03
info@uw-huis.be

Casinostraat 3
9100 Sint-Niklaas
tel: 052 46 38 03
info@uw-huis.be

Kijkvitrines:
Nieuwstraat 10-12, Sint-Niklaas
Knaptandstraat 16, Lokeren
Schrijbergstraat 150, Belsele
 

Openingsuren kantoor Sint-Niklaas

Maandag tot vrijdag: 09:00u - 12:30u en 13:30u - 17:30u
Zaterdag: op afspraak
 

Openingsuren kantoor Waasmunster

Maand-dinsd-donderdag: op afspraak 
Woensdag: 13:30u - 17:30u
Vrijdag: 13:30u - 16:30u
Zaterdag: op afspraak
       

Openingsuren kantoor Temse

Maandag tot Vrijdag: 09:00u - 12:30u en op afspraak
Zaterdag: op afspraak
 

Openingsuren kantoor Hamme

Maandag tot Vrijdag: 09:00u - 12:30u en op afspraak
Zaterdag: op afspraak


BIV nummer 504.499
Ondernemingsnummer BTW-BE 0825.145.940
Erkende vastgoedmakelaars België Toezichthoudende autoriteit : Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars - Luxemburgstraat 16/B 1000 Brussel - Lid BIV
Beroepsaansprakelijkheidspolisnr: 30.506.877.2342
Derderekeningnr.:652-8018166-34

Het Uw-Huis.be team

Uw-Huis staat voor een kleine groep gedreven en integere medewerkers, die U graag helpen bij de zoektocht naar Uw-Huis. Als makelaar nemen wij een bemiddelende plaats in tussen eigenaar en koper. Het is onze visie de meerwaarde van elke woning correct naar voor te schuiven en oplossingen te zoeken bij de gebreken van de woning. Met een correcte en ongedwongen wijze van samenwerken, want vroeg of laat komen we elkaar opnieuw tegen.

Dirk De Rop

0485/69 54 19
dirk@uw-huis.be
Bestuurder

Thomas De Ruyck

0485/38 78 80
thomas@uw-huis.be
Bestuurder

Stein Maerevoet

0476/55 99 60
stein@uw-huis.be
Kantoor Temse
Manager

Sophie Verbeek

052/46 38 03
sophie@uw-huis.be
Kantoor Temse
Bestuurder

Wouter Verheylezoon

0474/49 18 95
wouter@uw-huis.be
Regio Beveren-Waas

Wij zoeken nog steeds

Gedreven vastgoedmakelaars

Saskia Nys

052/46 38 03
saskia@uw-huis.be
Administratie 

Dieter Vervaet

0470/70 70 07
dieter@uw-huis.be
Kantoor Hamme
Regio Hamme - Dendermonde

Jeroen Van Hoeylandt

0479/17 35 05
jeroen@uw-huis.be
kantoor Temse

Imani Sadek

0485/74 76 69
imani@uw-huis.be
Regio Stekene - Sint-Gillis-Waas
Verhuur Waasland

Stefan Audenaert

0498/83 05 01
stefan@uw-huis.be

 
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site:
Chrome |  FireFox |  Opera |  Safari |  Microsoft Edge
Terug naar boven
Sluit menu uw-huis.be vastgoedmakelaar