Mij contacteren

Ik heb vragen over mijn eigen eigendom of over een eigendom die in Uw-Huis zijn portefeuille zit. 
 


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen

Kantoor Sint-Niklaas

Casinostraat 3
9100 Sint-Niklaas tel: 052 46 38 03 info@uw-huis.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag:
9:00 - 12:30 13:30 - 17:30
Zaterdag:
Op afspraak

Kantoor Temse

Kasteelstraat 25
9140 Temse tel: 052 46 38 03 info@uw-huis.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag:
9:00 - 12:30 Op afspraak
Zaterdag:
Op afspraak

Kantoor Hamme

Kerkstraat 16
9220 Hamme tel: 052 46 38 03 info@uw-huis.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag:
9:00 - 12:30 Op afspraak
Zaterdag:
Op afspraak

Kantoor Beveren

Willem Van Doornyckstraat 15
9120 Beveren tel: 052 46 38 03 info@uw-huis.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag:
9:00 - 12:30 Op afspraak
Zaterdag:
Op afspraak

Kijkvitrines:
Schrijbergstraat 150, Belsele


BIV nummer 504.499
Ondernemingsnummer BTW-BE 0825.145.940
Erkende vastgoedmakelaars België Toezichthoudende autoriteit : Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars - Luxemburgstraat 16/B 1000 Brussel - Lid BIV
Beroepsaansprakelijkheidspolisnr: 30.506.877.2342
Derderekeningnr.:652-8018166-34

Het Uw-Huis.be team

Uw-Huis staat voor een kleine groep gedreven en integere medewerkers, die U graag helpen bij de zoektocht naar Uw-Huis. Als makelaar nemen wij een bemiddelende plaats in tussen eigenaar en koper. Het is onze visie de meerwaarde van elke woning correct naar voor te schuiven en oplossingen te zoeken bij de gebreken van de woning. Met een correcte en ongedwongen wijze van samenwerken, want vroeg of laat komen we elkaar opnieuw tegen.

Thomas De Ruyck

0485/38 78 80
thomas@uw-huis.be
Bestuurder

Dirk De Rop

0485/69 54 19
dirk@uw-huis.be
Bestuurder

Jeroen Van Hoeylandt

0479/17 35 05
jeroen@uw-huis.be
Regio Temse - Kruibeke

Dieter Vervaet

0470/70 70 07
dieter@uw-huis.be
Kantoor Hamme
Regio Hamme - Dendermonde

Sophie Verbeek

052/46 38 03
sophie@uw-huis.be
Kantoor Temse
Bestuurder

Wij zoeken nog steeds

Gedreven vastgoedmakelaars

Wouter Verheylezoon

0474/49 18 95
wouter@uw-huis.be
Regio Beveren-Waas

Saskia Nys

052/46 38 03
saskia@uw-huis.be
Administratie 

Jade Aerts

052/46.38.03
jade@uw-huis.be
Verhuur Waasland

Matthijs Steenkiste

0477/ 81 29 27
matthijs@uw-huis.be
Regio Sint-Niklaas

Stefan Audenaert

0498/83 05 01
stefan@uw-huis.be

 

Elise Vandewattyne

0479/18 89 68
Elise@uw-huis.be
Regio Temse - Kruibeke

Lize Ysewijn

052/46 38 03
lize@uw-huis.be
Regio Hamme - Dendermonde
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site:
Chrome |  FireFox |  Opera |  Safari |  Microsoft Edge
Terug naar boven
Sluit menu uw-huis.be vastgoedmakelaar