Mij contacteren

Ik heb vragen over mijn eigen eigendom of over een eigendom die in Uw-Huis zijn portefeuille zit. 
 


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen

Kantoor Temse

Kasteelstraat 25
9140 Temse tel: 052 46 38 03 info@uw-huis.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag:
9:00 - 12:30 Op afspraak
Zaterdag:
Op afspraak

Kantoor Hamme

Kerkstraat 16
9220 Hamme tel: 052 46 38 03 info@uw-huis.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag:
9:00 - 12:30 Op afspraak
Zaterdag:
Op afspraak

Kantoor Beveren

Willem Van Doornyckstraat 15
9120 Beveren tel: 052 46 38 03 info@uw-huis.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag:
Op afspraak Op afspraak
Zaterdag:
Op afspraak

Kijkvitrines:
Schrijbergstraat 150, Belsele

UW-HUIS.BE B.V.
België
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar: BIV nummer 504.499
Ondernemingsnummer BTW-BE 0825.145.940

Erkende vastgoedmakelaars België Toezichthoudende autoriteit : Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars - Luxemburgstraat 16/B 1000 Brussel - Lid BIV
https://www.biv.be/vastgoedmakelaar-biv/deontologie-van-de-vastgoedmakelaar

Beroepsaansprakelijkheidsverzekering en financiële borgstelling: BA en borgstelling via N.V. AXA BELGIUM polisnummer 730.390.160

Derdenrekeningnummer: IBAN BE68 6528 0181 6634 en IBAN BE67 0016 6993 1687

Het Uw-Huis.be team

Uw-Huis staat voor een kleine groep gedreven en integere medewerkers, die U graag helpen bij de zoektocht naar Uw-Huis. Als makelaar nemen wij een bemiddelende plaats in tussen eigenaar en koper. Het is onze visie de meerwaarde van elke woning correct naar voor te schuiven en oplossingen te zoeken bij de gebreken van de woning. Met een correcte en ongedwongen wijze van samenwerken, want vroeg of laat komen we elkaar opnieuw tegen.

Dirk De Rop

dirk@uw-huis.be
Bestuurder
BIV 504 499

Sophie Verbeek

sophie@uw-huis.be
Bestuurder
BIV 509 997

Thomas De Ruyck

thomas@uw-huis.be
General Manager
 

Stein Maerevoet

stein@uw-huis.be
Regio Temse - Beveren

 

Jeroen Van Hoeylandt

jeroen@uw-huis.be
Regio Temse - Kruibeke
Zelfstandig Vastgoedmakelaar Bemiddelaar: BIV 514 620

Saskia Nys

saskia@uw-huis.be
Administratie 

Julie De Smit

julie@uw-huis.be
Regio Hamme - Dendermonde

Kelsey Smet

kelsey@uw-huis.be
Verhuur Waasland

Max Riské

max@uw-huis.be
Regio Sint-Niklaas en Waasmunster
Zelfstandig Vastgoedmakelaar Bemiddelaar: BIV 518 201

Wout Soenen

wout@uw-huis.be
Regio Sint-Gillis-Waas en Stekene

Wij zoeken nog steeds naar jou!



 
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site:
Chrome |  FireFox |  Opera |  Safari |  Microsoft Edge
Terug naar boven
Sluit menu uw-huis.be vastgoedmakelaar