Contact

Uw-Huis.be

Veldstraat 1            
9250 Waasmunster
tel: 052 46 38 03
info@uw-huis.be

Kasteelstraat 25
9140 Temse
tel: 052 46 38 03
info@uw-huis.be

Kerkstraat 16
9220 Hamme
tel: 052 46 38 03
info@uw-huis.be

Kijkvitrines:
Nieuwstraat 10-12, Sint-Niklaas
Knaptandstraat 16, Lokeren
Schrijbergstraat 150, Belsele


Openingsuren kantoor Waasmunster                            

Maandag tot vrijdag: 09:00u - 12:30u en 13:30u - 17:30u  en op afspraak
Zaterdag:
op afspraak
                                                                                               

Openingsuren kantoor Temse      

Maandag en Donderdag: 09:00u - 12:30u en 13:30u - 17:30u
Di-Woe-Vr: 09:00u - 12:30u  en op afspraak
Zaterdag: 09:30u - 12:30u


BIV nummer 504.499
Ondernemingsnummer BTW-BE 0825.145.940
Erkende vastgoedmakelaars België Toezichthoudende autoriteit : Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars - Luxemburgstraat 16/B 1000 Brussel - Lid BIV
Beroepsaansprakelijkheidspolisnr: 30.506.877.2342
Derderekeningnr.:652-8018166-34

Team uw-huis kantoor

Het Uw-Huis.be team

Uw-Huis staat voor een kleine groep gedreven en integere medewerkers, die U graag helpen bij de zoektocht naar Uw-Huis. Als makelaar nemen wij een bemiddelende plaats in tussen eigenaar en koper. Het is onze visie de meerwaarde van elke woning correct naar voor te schuiven en oplossingen te zoeken bij de gebreken van de woning. Met een correcte en ongedwongen wijze van samenwerken, want vroeg of laat komen we elkaar opnieuw tegen.

Dirk De Rop

0485/69 54 19
dirk@uw-huis.be
zaakvoerder

Thomas De Ruyck

0485/38 78 80
thomas@uw-huis.be
Manager

Stefan Audenaert

0498/83 05 01
stefan@uw-huis.be
Manager

Sophie Verbeek

052/46 38 03
0478/56 74 67
sophie@uw-huis.be
Kantoor Temse
Manager

Stein Maerevoet

0476/55 99 60
stein@uw-huis.be
Kantoor Temse
Manager

Simon De Geest

0478/64 53 91
simon@uw-huis.be
Kantoor Waasmunster

Saskia Nys

052/46 38 03
saskia@uw-huis.be
Administratie Kantoor Waasmunster

Dieter Vervaet

052/46 38 03
dieter@uw-huis.be
Regio/Kantoor Hamme

Bert Pannier

052/46 38 03
Kantoor Waasmunster
 
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site: [ X ]